Wykryto, że w Twojej przeglądarce jest wyłączona obsługa JavaScript. Aby nasza strona wyświetlała się poprawnie, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript w przeglądarce.
Zobacz jak włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce

Aquapol TV
|

Renowacja zabytków

NIEODPŁATNA POMOC SPECJALISTY

Centrala Aquapol

Generalne Przedstawicielstwo w Polsce
ul. Żeromskiego 12
58-160 Świebodzice
woj. dolnośląskie

Sekretariat

74 664 71 30
+48 663 314 600
aquapol@aquapol.pl

Województwo zachodniopomorskie: AQUAPOL POLSKA CPV
Generalne Przedstawicielstwo w Polsce
Ul. Żeromskiego 12
58-160 Świebodzice
Tel. 74 664 71 30
Tel. 74 854 58 91
Fax 74 664 71 31
www.aquapol.pl

Nieodpłatne konsultacje: 800 808 828

Zarząd

Centrala Aquapol Polska
aquapol@aquapol.pl

Dział Sprzedaży

Szef Sprzedaży-Tomasz Kulig
tomasz.kulig@aquapol.pl

Dział Obsługi posprzedażowej

Jacek Wernecki
jacek.wernecki@aquapol.pl

Dział Administracyjno-koordynacyjny

Aneta Dobosz
aneta.dobosz@aquapol.pl

Dział Organizacyjno-prawny

Andrzej Lasocki
alasocki@aquapol.pl

Dział Badawczo-rozwojowy

Laboratorium
laboratorium@aquapol.pl

Obsługa Klienta

dolnośląskie
wroclaw@aquapol.pl

kujawsko-pomorskie
torun@aquapol.pl

lubelskie
lublin@aquapol.pl

lubuskie
zielona.gora@aquapol.pl

łódzkie
lodz@aquapol.pl

Obsługa Klienta

malopolskie
krakow@aquapol.pl

mazowieckie
warszawa@aquapol.pl

opolskie
opole@aquapol.pl

podkarpackie
rzeszow@aquapol.pl

podlaskie
bialystok@aquapol.pl

pomorskie
gdansk@aquapol.pl

Obsługa Klienta

śląskie
katowice@aquapol.pl

świętokrzyskie
kielce@aquapol.pl

warmińsko-mazurskie
olsztyn@aquapol.pl

wielkopolskie
poznan@aquapol.pl

zachodniopomorskie
szczecin@aquapol.pl

Tutaj jesteśmy