Wykryto, że w Twojej przeglądarce jest wyłączona obsługa JavaScript. Aby nasza strona wyświetlała się poprawnie, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript w przeglądarce.
Zobacz jak włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce

Osuszanie budynków Kraków (i okolice)



Nieodpłatna pomoc specjalisty!

Nie jesteś pewien usługi? Wystarczy, że zadzwonisz i porozmawiasz ze specjalistą (tel. 800 808 828) albo zostawisz wiadomość – oddzwonimy!

SKONTAKTUJ SIĘ

Remedium na problem wilgoci kapilarnej w budynku

O tym jak poważnym problemem jest pojawiająca się w domu wilgoć ścian nikogo przekonywać nie trzeba. Trudno też przejść obojętnie obok zniszczeń jakich wilgoć kapilarna dokonuje. Firma Aquapol już od ponad 35 lat zajmuje się osuszaniem budynków. Z sukcesem osuszyliśmy ponad 55 000 domów w całej Europie. Nasz system osuszania murów Aquapol nie tylko skutecznie osusza zawilgocone ściany, ale również idealnie sprawdza się jako izolacja pozioma.

Izolacja pozioma to „pierwsza „linia frontu” w walce z najpopularniejszym rodzajem wilgoci, powstałej na skutek podciągania kapilarnego. Woda gruntowa przenikając do wnętrza murów położonych poniżej poziomu ziemi, na skutek sił kapilarnych zaczyna przemieszczać się do góry wzdłuż ścian. Izolacja pozioma uniemożliwia transport wody do wyżej położonych rejonów ścian. Niestety większość starszych budynków posiada bardzo słabą izolację poziomą lub nie posiada jej wcale.

Kraków to jedno z najpiękniejszych i najstarszych Polskich miast. Położony na zakolu Wisły gród Kraka może się niestety pochwalić stosunkowo wysokim poziomem wód gruntowych. Zagrożenie to nabiera ogromnego znaczenia zwłaszcza w przypadku tak historycznego miasta, przepełnionego zabytkowymi budynkami jakim jest Kraków. Jesteśmy świadomi jak duża odpowiedzialność spoczywa na każdym właścicielu zabytkowego domu. Zdajemy sobie też sprawę z faktu, że nie może tutaj być mowy o jakiejkolwiek ingerencji w strukturę murów ze względu na ich szczególny charakter. Uwzględniliśmy wszystkie szczególne cechy Krakowa i przygotowaliśmy nasz ofertę właśnie z myślą o klientach z tego miasta. W kolejnych punktach postaramy się przybliżyć zakres naszych usług oraz opisać sposób ich realizacji tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jak działa System Osuszania Murów Aquapol?

Innowacyjny i najnowocześniejszy na rynku system osuszania murów Aquapol składa się z zastosowania technologii w budynku bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych robót budowlanych, wykonywania podcięć czy nawierceń. Bezpośrednim efektem działania systemu Aquapol jest natychmiastowe przerwanie i stałe zablokowanie efektu kapilarnego poprzez zablokowanie działania sił kapilarnych w murach. Osuszanie tego rodzaju wilgoci wymaga kompleksowego i specjalistycznego podejścia w każdym przypadku. Aby osuszanie zostało zakończone pełnym sukcesem potrzebny jest czas i fachowa wiedza a tym własnie charakteryzują się specjaliści firmy Aquapol. Osuszanie nie tylko eliminuje wilgoć w domu, osuszanie ratuje budynek przed katastrofą!

Osuszanie budynków Kraków

Innowacyjna metoda osuszania Aquapol spełnia wszystkie wymogi i zalecenia konserwatora zabytków. Możemy z nieskrywaną dumą powiedzieć, że wszystkie zlecenia zrealizowane w Krakowie zakończone zostały pełnym sukcesem. Proces osuszania przebiega bezinwazyjnie. Kraków posiada wiele zabytkowych budynków osuszanie tego rodzaju budowli wymaga od naszej firmy wyjątkowej staranności i precyzji działania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w procesie osuszania budynków potrafimy z chirurgiczną precyzją przeprowadzić proces osuszania oraz zminimalizować niekorzystne skutki oddziaływania wody na strukturę zabytkowych ścian. Rozwiązanie Aquapol jest stosowane od ponad 35 lat. Liczne realizacje w Polsce i na świecie to dowód na to, że osuszanie wilgoci nie ma przed nami żadnych tajemnic.

System Aquapol działa już od chwili montażu i nie wymaga żadnego dodatkowego zasilania czy obsługi. Nasze działanie nie kończy się jednak z chwilą zamontowania urządzeń. Aquapol jest jedyną firmą udzielającą swoim klientom, aż 20-letniej gwarancji na skuteczność osuszania i uzyskanie zakładanego efektu. System Aquapol podejmuje osuszanie od razu po zamontowaniu.

To nie wszystko! Przywiązujemy ogromną wagę do jakości oferowanych przez nas usług i skuteczności naszego Systemu Osuszania Murów Aquapol. Aby mieć 100% pewność, że wszystko działa tak jak powinno w 12, 24 i 36 miesiącu od montażu systemu nasi Technicy przyjeżdżają na miejsce celem dokonania pomiarów i sprawdzenia efektów. Jeśli z jakiegoś względu działanie systemu nie będzie satysfakcjonujące, wnoszą oni niezbędne i całkowicie nieodpłatne poprawki. Kraków to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych Polskich miast. Z tego powodu osuszanie wilgoci a zwłaszcza osuszanie budynków po zalaniu wymuszają na naszej firmie jako wykonawcy możliwie jak najefektywniejsze realizacje powierzonych zadań.

Podczas pierwszej wizyty nasz Konsultant dokonuje wstępnych pomiarów i oględzin ścian. Na podstawie tych badań przedstawia klientowi ofertę. Jeżeli wszystko jest jasne i klient zdecyduje się na wykonanie usługi w terminie do 21 dni od podpisania umowy przyjeżdża nasz Technik Specjalista aby przeprowadzić konieczne pomiary na podstawie których, obierany jest właściwy system Aquapol. Głównym celem takiego działania jest zyskanie absolutnej pewność, że zamontowane przez nas system w pełni spełnią swoją rolę.

Podsumowanie

Trudno było by wypisać wszystkie zagrożenia i problemy jakie niesie za sobą wilgoć w domu. Fizycznie uszkodzenie i osłabienie ścian to jednak nie wszystko. Wilgoć, jak wiadomo jest też przyczyną powstawania wykwitów pleśni na ścianach. Ta z kolei poza oczywistym mało estetycznym wyglądem może być przyczyną problemów natury oddechowej w tym alergii wziewnych. Życie i codzienne przebywanie w domu, w którym stwierdzono pleśń na ścianach nie jest ani przyjemne ani bezpieczne. Osłabienie naturalnej odporności zwłaszcza u dzieci i osób wrażliwych, stałe poczucie zagrożenia wynikające z wszechobecnego zapachu stęchlizny a nawet różnorakie wysypki skórne to tylko niektóre z długiej listy konsekwencji zawilgocenia murów. Osuszanie budynków to długotrwały i skomplikowany proces wymagający fachowej wiedzy oraz umiejętności. Mamy nadzieję, że udało nam się rozwiać wszelkie wątpliwości i wyczerpująco przedstawić jak złożonym problemem jest wilgoć pochodzenia kapilarnego. Jeżeli jednak w dalszym ciągu mają Państwo jakieś wątpliwości lub pytania – gorąco zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego! Nasi specjaliści chętnie pomogą i wyjaśnią wszystkie skomplikowane kwestie.

NIEODPŁATNA POMOC SPECJALISTY

Centrala Aquapol

Generalne Przedstawicielstwo w Polsce
ul. Żeromskiego 12
58-160 Świebodzice
woj. dolnośląskie

Sekretariat

74 664 71 30 lub 74 854 58 91
74 664 71 31
aquapol@aquapol.pl

Województwo zachodniopomorskie: AQUAPOL POLSKA CPV
Generalne Przedstawicielstwo w Polsce
Ul. Żeromskiego 12
58-160 Świebodzice
Tel. 74 664 71 30
Tel. 74 854 58 91
Fax 74 664 71 31
www.aquapol.pl

Bezpłatna infolinia dostępna jest pod numerem: 800 808 828

Obsługa Klienta

Tomasz Kulig
tomasz.kulig@aquapol.pl

Jacek Wernecki
jacek.wernecki@aquapol.pl

Szef Sprzedaży

Józef Malinowski
jozef.malinowski@aquapol.pl

Dział Techniczny

Aleksander Orłowski
aleksander.orlowski@aquapol.pl

Dział Organizacyjno - prawny

Andrzej Lasocki
alasocki@aquapol.pl

Koordynator Działu Technicznego i Handlowego

Aneta Dobosz
aneta.dobosz@aquapol.pl

Tutaj jesteśmy